PIELGRZYMKA - WARMIA I MAZURY

GRUNWALD – GIETRZWAŁD – LIDZBARK WARMIŃSKI -  ŚWIĘTA LIPKA - OLSZTYN

W DNIACH 22-24 MAJ 2023

Pielgrzymka w bieszczady

Jedziemy jako pielgrzymi wioząc w sercu swoje intencje. Będziemy prosić Boga o wysłuchanie naszych próśb. Tworzymy żywy Kościół braci i sióstr.

Domosławice – Grunwald – Gietrzwałd -  Hotel Manor
                      Hotel Manor - Lidzbark Warmiński – Święta lipka
Hotel Manor – Olsztyn - Olsztynek

1 dzień
Godz. 4.15     Ładowanie bagaży
Godz. 4.30   Przejazd do Grunwaldu (pobyt na polach grunwaldzkich, miejsce zwycięstwa na Krzyżakami 1410 r.) Przejazd do Gietrzwałdu, miejsce objawień NMP., Sanktuarium MB Gietrzwałdzkiej, Msza św., droga krzyżowa, czas na ciszę.
Przejazd do Hotelu Manor SPA nad jeziorem Żbik, kolacja, ognisko z pieczeniem kiełbasy, możliwość z korzystania ze SPA (basen, jacuzii itp.)

2 dzień
Godz. 8.00   Wyjazd z hotelu, przejazd do Lidzbarku Warmińskiego (zwiedzanie zamku biskupów warmińskich z przewodnikiem), przejazd do Świętej Lipki (barokowa bazylika MB, Msza św., Koronka do Bożego)

3 dzień
Godz 8.00 Wjazd z hotelu, zwiedzanie Olsztyna z przewodnikiem, przejazd do Olsztynka,

Msza św. i powrót

Koszt 790 zł

Cena zawiera: przejazd autokarem, parkingi, bilet i przewodnika w Lidzbarku Warmińskim i Olsztynie, 2 noclegi w hotelu Manor SPA, 2 obiadokolacje, 2 śniadania, korzystanie ze SPA, ubezpieczenie.

Zapisy u Pani Rozalii Krakowskiej nr. tel.   510 366 482
Do 9 kwietnia pierwsza wpłata 300 zł
Do 13 maja pozostała część.