I NIEDZIELA ADWENTU – 28.11.2021 r.

1. Msze św. o godz. 7.00, 9.30, 11.00
  2. Dziś zostaną poświęcone opłatki wigilijne, którymi będziemy się łamać w naszych domach podczas Wigilii.
    Opłatki wigilijne rozprowadza Caritas Parafialna.
  3. Roraty codziennie o godz. 6.30.
    Zapraszam serdecznie dzieci z lampionami.
  4. W I piątek miesiąca dodatkowa msza św. o godz. 17.00
  5. W I piątek na msze św. wieczorną proszę, aby przyszli kandydaci do Sakramentu Bierzmowania z rodzicami.
  6. W piątek po mszy wieczornej spotkanie LSO.
  7. Spowiedź św. w piątek rano o godz. 6.00 i od godz. 16.00
  8. Dziś Caritas Parafialna rozprowadzać będzie również świece wigilijne „CARITAS” na stoły wigilijne. Wspierajmy Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom, bądźmy solidarni z dziećmi ubogimi.

9. Msze św. za tydzień o godz. 7.00, 9.30, 11.00
    Kościele Polskim będzie obchodzony „Dzień modlitw i pomocy materialnej Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie”
    Przed Kościołami będą zbierane ofiary do puszek na ten cel. Wspieramy Polaków mieszkających na Wschodzie /Ukraina, Białoruś, Kazachstan/.

10. Prosimy Boga, aby obdarzył niebem zmarłych Parafian w minionym Roku Kościelnym.
    A odeszli do wieczności w tym czasie:

+ Zbigniew Łopatka, + Edward Olszański, + Roman Marian, + Maria Świerczek, + Krystyna Kiełbasa, + Zdzisław Baca, + Stanisława Świerczek, + Andrzej Filipczyk, + Maria Czerny, + Maria Korkus, + Danuta Matras, + Stanisław Całko, + Krystyna Pytlik, + Zenon Kołodziej, + Andrzej Musiał, + Florentyna Winiarska, + Maria Mielec, + Tadeusz Roman, + Grzegorz Antosz, + Bronisława Cicha

Poniedziałek – 29 listopad
6.30     + Jan Grzegorzek
6.30     + Andrzej Cygan
6.30     Zarezerwowana (Rodziny Pajorów)
6.30     + Tadeusz Mielec
6.30     + Barbara Kasprzyk