11 Niedziela Zwykła - 13.06.2021 r.

1. Msze św. o 7.00,  9.30,  11.00
  2. Dziś zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski JP II w Krakowie i Tarnowie.
  3. Dzisiaj o godz. 18.00 Diecezjalny Dzień skupienia młodzieży w Czchowie.
    Parafię będą reprezentowały Anna Wieloszyńska, Kamila Łukasik i Ola Stańczykiewicz. Zapraszam młodzież do wzięcia udziału.
  4. Msze św. w tygodniu o godz. 6.30
  5. We wtorek polecimy w modlitwach Pasterza naszej diecezji Ks. bp. Andrzeja Jeża w 9 rocznicę objęcia diecezji.
  6. W sobotę po nowennie spotkanie grupowych grup sprzątających.

7. W sobotę DZIEŃ CHORYCH w parafii.
    O godz. 10.30 spowiedź św., o godz. 11.00 msza św. z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia chorych, Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Błogosławieństwo Lourdzkie.
  8. Za tydzień składka na inwestycje w parafii.
  9. Za tydzień Diecezjalne Święto Rodziny.
  10. Dziękujemy dzieciom i młodzieży za udział w konkursie ogólnopolskim „Błogosławiona Karolino świeć nam przykładem”
    Z Domosłwic 42 osoby i z Charzewic 12 osób.
    Wszystkim gratujemy a szczególnie Nikodemowi Szotowi za zajęcie III miejsca.
    Gratulujemy Pani Katechetce Renacie Pawłowskiej, która ich wszystkich do konkursu przygotowała.
    Wszystkich uczestników było ponad 1 100.

11. We środę przed Odpustem 30 czerwca o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie intelektualno – modlitewne.

I część  - wykład Pani Ewy Jednorowskiej, historyka z Zakliczyna o historii Cudownego Obrazu Matki Bożej Domosławickiej, przeplatany będzie odczytaniem cudów Matki Bożej dawnych i współczesnych oraz pantomimą o legendzie objawienia się Matki Bożej.
    II część, to adoracja Najświętszego Sakramentu, podczas której będziemy polecać nasze intencję.
    WSZYSTKICH SERDECZNIE ZAPRASZAM.

12. Odpustowi ku czci Matki Bożej Domosławickiej, Królowej Doliny Dunajca, 2 lipca (piątek) będzie przewodniczył i kazania wygłosi Jego Magnificencja Ks. dr Jacek Soprych, Rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.

Poniedziałek – 14 czerwiec
6.30     + Zbigniew, Aniela Stężowscy
7.00     + Andrzej Musiał od żony
6.30     + Stanisława Jewulska od syna Hieronima
6.30     + Kazimierz Mielec od córki Dominiki z rodz.
6.30     + Zofia Rzepa od wnuka Łukasza z rodziną
7.00     + Zenon Kołodziej od mamy
6.30     + Marian Macheta
6.30     Rocznica ślubu Ewy i Mariusza

Niedziela – 20 czerwiec
7.00     + Kazimierz Cichy
9.30     + Stanisław Nowak
11.00   + Stanisław Świerczek w 35 rocz. śm.