I NIEDZIELA ADWENTU – 29.11.2020 r. - synodalna

1. Msze św. o 7.00, 9.30, 11.00
    O godz. 13.00 msza św. pogrzebowa śp. + Janiny Ojczyk
  2. Dziś zostaną poświęcone opłatki wigilijne, którymi będziemy się łamać w naszych domach podczas Wigilii. Poświęcone opłatki można nabyć na Ołtarzu Serca Pana Jezusa.
  3. Roraty codziennie o godz. 6.30
  4. W I piątek miesiąca dodatkowa msza św. o godz. 17.00
  5. Msze św. za tydzień o godz. 7.00, 9.30, 11.00
    Kościele Polskim będzie obchodzony „Dzień modlitw i pomocy materialnej Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie”
    Przed Kościołami będą zbierane ofiary do puszek na ten cel. Wspieramy Polaków mieszkających na Wschodzie /Ukraina, Białoruś, Kazachstan/.
  6. Dziś Caritas Parafialna rozprowadzać będzie świece wigilijne „CARITAS” na stoły wigilijne. Wspierajmy Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom, bądźmy solidarni z dziećmi ubogimi.
  7. Prosimy Boga, aby obdarzył niebem zmarłych Parafian w minionym Roku Kościelnym.
    A odeszli do wieczności w tym czasie:

+ Helena Wszołek, + Kazimierz Mielec, + Mizera Marcin, + Zofia Mietła, + Zenon Danielewicz, + Katarzyna Piechnik, + Jan Mazgaj, + Janina Mazgaj, + Józefa Dubiel, + Zbigniew Urbaś, + Ks. Michał Kapturkiewicz, + Eleonora Ojczyk, + Stanisław Nadolnik, + Zdzisław Krzan, + Marta Danioł, + Grzegorz Mytnik, + Barczyk Maria, + Fijor Genowefa, + Kunegunda Średniawa, + Irena Matras, + Zenon Łośko, + Stanisława Jewulska, + Zofia Rzepa, + Maria Ramian, + Kazimierz Świerczek, + Jan Wróbel, + Katarzyna Świerczek, + Józef Cebula, + Kazimierz Piech, + Katarzyna Groblicka, + Janina Ojczyk

8. Dziękuję bardzo za msze św., które zamówiliście w tym tygodniu za moją zmarłą mamę.

Poniedziałek – 30 listopad
6.30     + Roman Witek
6.30     + Anna, Michał, Edward Adamczyk
7.00     + Kazimierz Piech od córki Józefy