Przygotowania do odpustu lipcowego.

1 lipca strażacy z Biskupic Melsztyńskich w ramach przygotowania parafii do Odpustu ku czci MB Domosławickiej w tajemnicy Nawiedzenia w czasie trwającej pandemii zdezynfekowali cały kościół, ołtarz polowy, całe otoczenie i wszystkie ławki.
Serdecznie dziękujemy.

• indeks
  • indeks2
  • indeks3
  • indeks4
  • indeks5
  • indeks6
  • indeks7
  • indeks8
  • indeks9
  • indeks10
  • indeks11
  • indeks12
  • indeks13
  • indeks14
  • indeks15
  • indeks16
  • indeks17
  • indeks18
  • indeks19

2 LIPIEC – ODPUST KU CZCI MB DOMOSŁAWICKIEJ KRÓLOWEJ DOLINY DUNAJCA W TAJEMNICY NAWIEDZENIA

2 lipca we czwartek przeżywaliśmy Odpust Parafialny.
Odpust jest zawsze wielkim wydarzenie w życiu parafii.
Pogodę Pan Bóg dał na wymarzoną. Wierni jak zawsze dopisali. Dziękuję Parafianom za uczestnictwo w Odpuście, a szczególnie wszystkim czcicielom Matki Bożej Domosławickiej Królowej Doliny Dunajca, którzy przybyli z innych miejscowości, często odległych.
Przeżywaliśmy mszę św., słuchaliśmy słowa Bożego i dużo pielgrzymów skorzystało ze spowiedzi św.

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie odpustu.
Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy uświetnili i ubogacili nasz odpust.
Dziękuję wszystkim Kapłanom, czcicielom MB Domosłąwickiej. Podziękowanie składam na ręce Ks. Prałata Władysława Pasiuta Dziekana Dekanatu Szczepanów.

Na koniec składam gorące podziękowanie za wszystkie życzenia, modlitwy i dary z okazji 30-lecia kapłaństwa dla mnie i dla moich kolegów.

Link do zdjęć z Odpustu

Prace w Parafii:

1. Od 15 lipca rozpocznie się budowa grobowca
2. Można spróbować:
- naprawić nagłośnienie zewnętrzne kościoła
- naprawić wejście na cmentarz (poprawić kostkę)
- sprawdzić dach na plebanii od strony zachodniej